Etykiety na miód

Aktywne filtry


Odpowiednie oznakowanie opakowań z miodem i innymi produktami pszczelimi jest podstawą promocji marki każdej pasieki. Stosując stylowe naklejki na miód przyciągasz uwagę klienta oraz przekazujesz mu niezbędne informacje o produkcie takie jak np. data przydatności do spożycia czy kontakt do pszczelarza. Właściwe oznakowanie produktów swojej pasieki jest nie tylko przywilejem mającym na celu zwiększenie jego atrakcyjności ale również obowiązkiem narzucanym przez szereg przepisów. W mniejszych pasiekach świetnie sprawdzają się nasze etykiety na miód z miejscem na pieczątkę łączące nowoczesny i stylowy design oraz przystępną cenę zakupu. W większych pasiekach lepszym rozwiązaniem będą personalizowane etykiety na miód lub etykiety drukowane z indywidualnego projektu przygotowanego specjalnie dla Twojej pasieki.

Etykiety na miód – praktyczne zastosowanie

Funkcjonalne etykiety na miód są niezbędne w małych pasiekach oraz dużych firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą miodu. Naklejki na miód pełnią praktyczną funkcję pozwalając oznaczyć produkt informacjami niezbędnymi dla konsumenta. Zakres podstawowych informacji jakie powinny zawierać etykiety na miód określają odpowiednie przepisy prawne. Należy pamiętać, że regulacje dotyczące sposobu znakowania produktów dotyczą zarówno dużych producentów sprzedających miód w sieciach handlowych jak również pszczelarza sprzedającego miód rodzinie i znajomym. 

Patrząc na praktyczne walory etykiet na miód należy zwrócić uwagę na prostotę w użytkowaniu ich przez pszczelarza. Oferowane przez nas naklejki na miód dostarczane są w formie poręcznych arkuszy ułatwiających ich przechowywanie oraz naklejanie na słoiki. Dzięki zastosowaniu formy arkuszy bez problemu oddzielisz naklejkę od podkładu co jest głównym czynnikiem wpływającym na czas etykietowania. 

Etykiety na miód – technologia produkcji

Nasze etykiety na miód wykonane są ze specjalnie dobranego matowego papieru samoprzylepnego. Papier został dobrany tak aby pieczątki z danymi pasieki używane przez pszczelarzy nie rozmazywały się a zarazem nadruk był trwały i długo cieszył żywymi kolorami. Do realizacji druku naklejek na miód wykorzystujemy produkcyjny system drukujący Xerox, pracujący w kolorystyce CMYK. Etykiety na miód drukujemy na arkuszach wykorzystując technologię druku cyfrowego w rozdzielczości 2400 DPI. Zastosowanie nowoczesnego druku cyfrowego realizowanego przy pomocy produkcyjnego systemu druku pozwala osiągnąć bezkonkurencyjną jakość, szybki czas realizacji zamówień oraz satysfakcjonującą cenę produktów. Dokładność cięcia gwarantuje precyzyjny ploter arkuszowy Graphtec. Efektowna jakość wydruków, staranność cięcia po obrysie oraz odpowiednio dobrany papier dostarczają olśniewające rezultaty. Zachęcamy do składania zamówień na naklejki na miód oraz inne produkty pszczele w naszym sklepie. 

Jeśli nie chcesz używać pieczątek możesz skorzystać z naszej oferty na personalizowane etykiety na miód.

Opinie klientów

Top