Etykiety na miód rzepakowy 100szt.

16,50 zł
Brutto
Opis

Etykiety na miód i produkty pszczele to tzn. "must have" każdego pszczelarza, dlatego powinny być czytelne, dobrej jakości i przyciągać wzrok Klienta.

Nasze etykiety na miód z miejscem na pieczątkę drukowane są na papierze samoprzylepnym, wydruk jest trwały i odporny na ścieranie czy wilgoć. Kolory na etykiecie są jakości druku fotograficznego.

 

Same etykiety mają zdjęty ażur, zaś dostarczane są w formie poręcznych arkuszy, które ułatwią i przyśpieszą proces ręcznego stemplowania i etykietowania słoików. Dodatkowo naklejka na miód została tak skonstruowana, aby wszelkie niezbędne informacje mogły w niej zostać zawarte.

 

Nasze etykiety na miód posiadają grafiki nawiązujące do rodzaju miodu, które przyciągną wzrok Klienta, a tym samym zachęcą do zakupu Twojego produktu. Zaś delikatnie zakrzywiony kształt etykiety oraz zaokrąglone brzegi będą pięknie prezentować się na słoiku z miodem lub produktami pszczelimi.

Czas schnięcia pieczątki na etykiecie może trwać kilka godzin. Nie lubisz czekać? Sprawdź naszą ofertę etykiet personalizowanych!

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

  • Wymiary etykiety: 148x60mm
  • Papier: samoprzylepny 
  • Pakowanie: 1 paczka zawiera 100szt.
  • Miejsce na pieczątkę: 30x53mm.
LBIS0612
Rodzaj druku
cyfrowy
Klej
standardowy
Rozmiar
148x60mm
Papier
samoprzylepny matowy

Specyficzne kody

Top